Od jutra będziemy mogli skorzystać z basenu odkrytego w Bytomiu
Aktualności

Od jutra będziemy mogli skorzystać z basenu odkrytego w Bytomiu

Już jutro dla wszystkich bytomian i mieszkańców miast ościennych otwiera się basen odkryty w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

Pogoda jak najbardziej nam sprzyja, jest upalnie i słonecznie, a dodatkowo zaczęły się właśnie wakacje. Dlatego od jutra będzie mogli skorzystać już z basenu odkrytego w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu.

Od jutra będziemy mogli skorzystać z basenu odkrytego w Bytomiu

Odkryte kąpielisko w bytomskim parku w 2021 roku przeszło remont. Wyremontowano misę baseny dla pływających, a dla dzieci odnowiono brodzik. Dodatkowo już od zeszłego tygodnia można korzystać z wodnego placu zabaw, który znajduje się w sąsiedztwie basenu odkrytego. Wodna atrakcja jest czynna codziennie od godziny 10:00 do 20:00.

Baseny w Parku Miejskim będą czynne codziennie od godziny 10:00 do 19:00. Za bilet normalny będziemy musieli zapłacić 10 zł, a w przypadku wejścia po godzinie 16:00 cena zmienia się na 6 złotych. Zaś ulgowy będzie kosztował 5 złotych, a po godzinie 16:00 – 3 złote. Jeśli na bytomskim basen trafią grupy zorganizowane z opiekunem, wówczas za bilet zapłacimy 4 złote, a po godzinie 16:00 – 3 złote.

Zmiany godziny krytego basenu w Bytomiu

Od soboty – 25 czerwca czekają również zmiany kąpielisko kryte i siłownię w Bytomiu. Pływalnia wraz z siłownią przy ulicy Parkowej 1 będą czynne w godzinach od 10:00 do 18:00. Ostatnie wejście na kąpielisko będzie miało miejsce o godzinie 16:30. W lipcu pływalnia kryta i siłownia będą nieczynne, ponieważ czeka ich przerwa techniczna.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.