remontu hali sportowej przy ulicy Strzelców Bytomskich
Sport

Drugi etap remontu Hali Sportowej przy Strzelców Bytomskich

Właśnie rozpoczął się drugi etap remontu Hali Sportowej przy ulicy Strzelców Bytomskich 131 w Bytomiu. Co tym razem jest robione i kiedy zakończy się ten etap?

W tym tygodniu wykonawca rozpoczął drugi etap remontu Hali Sportowej w Bytomiu przy ulicy Strzelców Bytomskich 131. Inwestycja skończy się w czwartym kwartale roku. Co tym razem jest robione w obiekcie sportowym?

Drugi etap remontu Hali Sportowej przy Strzelców Bytomskich

W ramach drugiego etapu prac remontowych obiektu sportowego przy ulicy Strzelców Bytomskich wykonany będzie między innymi montaż odpornych na uderzenia płyt akustycznych typu KNAUF Heradesign. Przeprowadzone zostaną także prace malarskie sufitu i ścian, stare oprawy oświetleniowe będą wymienione na nowe. W niektórych pomieszczeniach zostaną wymienione także drzwi.

Remont rozpoczął się wczoraj – 3 sierpnia, a zakończy się w październiku 2021 roku. Koszt tej inwestycji wynosi to 360 tysięcy złotych.

To następna renowacja hali sportowej przy ulicy Strzelców Bytomskich. W styczniu 2021 roku położono całkiem nową nawierzchnię wysokiej jakości, które idealnie nadaje się do gry w piłkę ręczną i siatkówkę. Wymiana podłogi niestety była konieczna, ze względu na zły stan techniczny. Przed zaczęciem się aktualnych prac nawierzchnię odpowiednio zabezpieczono. Ponad dwa lata temu w hali przeprowadzono termomodernizację. Podczas niej między innymi wymieniono instalację centralnego ogrzewania, ocieplono dach i ściany oraz stolarkę okienną.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.