damian celuch
Sport

Damian Celuch nowym zawodnikiem Polonii Bytom

Damian Celuch został nowym zawodnikiem bytomskiego klubu. Polonia Bytom ma nowego napastnika.

Nowy zawodnik – Damian Celuch ma 30 lat. W rundzie jesiennej reprezentował barwy innego 3-ligowca – Stali Brzeg. Zagrał dla nich 17 spotkań i zdobył 10 bramek. Wcześniej grał i w innych drużynach 3 ligi: Piaście Żmigród i Ślęzy Wrocław. Polonia Bytom podpisała kontrakt właśnie z nim.

Udane powitanie nowego zawodnika klubu sportowego Polonia Bytom

Pan Celuch zdążył się już przywitać z Polonią Bytom. Bowiem w sobotnim sparingu zdobył bramkę i odnotował asystę przy trafieniu Filipa Żagla. Zawodnik związał się z Polonią Bytom 1,5-rocznym kontraktem. W zespole bytomskiego klubu będzie grał z numerem 9.

– Wchodzę w Polonii w bardzo duże buty. Przejmuję numer i miejsce w szatni po strzelcu 19 bramek i jest to spory ciężar do udźwignięcia. Grać w piłkę jednak potrafię i mam nadzieję, że jak najszybciej odwdzięczę się za okazane mi zaufanie i możliwość gry w Klubie jakim jest Polonia. W szatni zostałem ciepło przyjęty. W Klubie widać, że wszystko jest bardzo dobrze poukładane, trener wykonuje świetną pracę, więc pozostaje mocno pracować przez najbliższe 3 miesiące – ciężkie 3 miesiące, ale z tym każdy z nas się liczył – przyznał Damian Celuch tuż po parafowaniu umowy.

Źródło informacji, zdjęcie: ks.poloniabytom.com.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Sport

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.