spotkajmy się online
AktualnościPolityka

Czas na kolejne „Spotkajmy się online” z prezydentem Bytomia!

Już za kilka dni odbędzie się następne „Spotkajmy się online” z prezydentem Bytomia – Mariuszem Wołoszem. Na jaką dzielnicę tym razem przyjdzie pora?

W najbliższy poniedziałek, czyli 26 kwietnia odbędzie się kolejna odsłona programu „Spotkajmy się online” z prezydentem naszego miasta – Mariuszem Wołoszem. Forma spotkania przybrała formę Q&A, czyli internauci zadają pytania, a włodarz odpowiada. Jest to dość popularna forma, możemy ją spotkać na kanałach Youtube.

„Spotkajmy się online” – 26 kwietnia

Pierwsze spotkanie, które odbyło się 12 kwietnia było poświęcone sprawom śródmieścia. W tej transmisji wzięło udział około 21 tysięcy internautów. Teraz przyszedł czas na sprawy związane z Miechowicami. Pytania związane z tą dzielnicą Bytomia można wysyłać do 25 kwietnia, czyli do niedzieli.

Tak jak wspomnieliśmy włodarz naszego miasta będzie odpowiadał na pytania zadawane przez internautów podczas transmisji LIVE, czyli popularna Q&A. Odpowiednie służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez bytomian uwagę. Relacje ze spotkania pojawią się na stronie internetowej www.bytom.pl i profilu społecznościowym Miasto Bytom oraz.. Na naszym portalu 😊.

– Zapraszam miechowiczan do zadawania pytań, dzielenia się swoimi opiniami na temat tej części Bytomia. Na wszystkie zagadnienia postaram się odpowiedzieć podczas czatu, jak i w komentarzach po spotkaniu – mówi prezydent Mariusz Wołosz.

Harmonogram spotkań live:

  • 10 maja, godzina 18:00 – Stroszek i osiedle Ziętka: pytania można zadawać do 9 maja
  • 24 maja, godzina 18:00 – Bobrek: pytania można zadawać do 23 maja

Źródło informacji: faktybytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.