charytatywny maraton fitness dla huberta
AktualnościBez kategorii

Charytatywny Maraton Fitness dla malutkiego Huberta

W pierwszy weekend września w muszli koncertowej w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu odbędzie się Maraton Fitness dla trzyletniego Huberta.

4 września – w sobotę – w bytomskiej muszli koncertowej w Parku Miejskim odbędzie się charytatywny Maraton Fitness. Podczas tego wydarzenia będzie prowadzona zbiórka na leczenie trzyletniego Huberta.

Dramatyczna walka Huberta z nowotworem

W lipcu ubiegłego roku u trzyletniego Huberta zdiagnozowano nowotwór złośliwy. Jedna trzecia tego czasu to dramatyczna walka z nowotworem. Przez ostatni rok mały wojownik przeszedł 17 operacji i musi wyjechać za granicę na leczenie, aby żyć. Prowadzona jest właśnie zbiórka na leczenie i rehabilitację Huberta w klinice w Barcelonie.

Wesprzyj małego wojownika i Ty

W sobotę 4 września w muszli koncertowej w Parku Kachla odbędzie się Maraton Fitness dla Huberta. Wydarzenia rozpoczyna się o godzinie 17:00 i będzie trwało do godziny 21:00. Na Maratonie Fitness odbędą się także zajęcia i warsztaty dla dzieci. W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na leczenie małego Huberta. W wydarzeniu będzie brał udział również prezydent miasta – Mariusz Wołosz.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
2
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.