plecak dar od serca
Lifestyle

Akcja charytatywna „PLECAK dar od serca”

W naszym mieście odbędzie się II edycji akcji charytatywnej „PLECAK dar od serca”. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Spartakus.

Stowarzyszenie Spartakus organizuje po raz drugi akcję charytatywną pod nazwą „PLECAK dar od serca”. Odbędzie się ona 28 sierpnia o godzinie 12:00 na terenie Przedszkola Miejskiego nr 45 w Bytomiu – Łagiewnikach.

rek.

Jaki jest cel akcji?

Celem akcji jest wsparcie dzieci z rodzin potrzebujących, poprzez zakup plecaków z wyposażenia na nowy rok szkolny 2021/22.

Kiedy się odbędzie?

Druga edycji akcji odbędzie się 28 sierpnia 2021 roku, o godzinie 12:00 na terenie placu Przedszkola Miejskiego nr 45 w Łagiewnikach. Finał wręczenia plecaków poprzedni zabawa z animatorami, pokaz judo, wizyta przedstawicieli policji oraz poczęstunek.

Akcja charytatywna „PLECAK dar od serca”

Prezesem stowarzyszenia Spartakus jest bytomski radny Krzysztof Gawenda, który informuje:

„Członkowie naszego stowarzyszenia poprzez wnikliwą analizę oraz współpracę z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w Bytomiu wytypowali dzieci, które otrzymają plecaki z wyposażeniem. Jak wiemy plecak z wyposażeniem jest rzeczą niezbędną lecz niestety kosztowną. W Bytomiu jest wiele dzieci, które potrzebują wsparcia. Wierzę, że akcja ,,PLECAK dar od serca” z roku na rok będzie cieszyła się coraz to większym zainteresowaniem i na stałe wpisze się w kalendarz wydarzeń miejskich”.

Tegoroczny finał odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydentem Bytomia – Mariusza Wołosza. Stowarzyszenie zachęca serdecznie do wsparcia akcji oraz działalności stowarzyszenia.

Darowiznę finansową można przekazać na rachunek bankowy Stowarzyszenia Spartakus:

Nr rachunku: 62 1140 2004 0000 3002 7881 2264
Tytułem wpłaty: Darowizna na akcję charytatywną „plecak dar od serca”

Zapraszamy do śledzenia profilu Stowarzyszenia na facebooku: https://www.facebook.com/pg/Stowarzyszenie-SPARTAKUS-1008262082897170/posts/?ref=page_internal

Pamiętajcie, że warto pomagać, a dobro zawsze do nas wraca – ze zdwojoną siłą.

Źródło informacji, zdjęcia: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Lifestyle

Może ci się również spodobać

Komentarze zostały zablokowane.