Kultura

6. Bytom Film Festiwal

Do 8 listopada trwa nabór do konkursu w ramach 6. FPF Bytom Film Festival. Organizatorzy festiwalu czekają na filmy: fabularne, dokumentalne i animacje/eksperymenty, a najlepsze z nich zostaną nagrodzone.

Festiwal odbędzie się 30 listopada. FPF Festival Film Bytom to coroczne wydarzenie, który odbywa się w naszej gminie od 2014 roku.

Jest jednym z niewielu imprez, które docenia profesjonalistów i amatorów zajmujących się promowaniem i krytyką kina. Oprócz produkcji, które zostaną wybrane do udziału w konkursie, pośród nich znajdują się często dzieła doceniane na największych festiwalach w Polsce i poza granicami naszego kraju. Dzięki współpracy z wydarzeniami takimi jak WhoMan Festival czy BestOFF wygrane filmy trafiają do widzów w całej Polsce.

Te osoby, które chcą wziąć udział w festiwalu zgłaszają swoje filmy w kategorii: fabularny, dokumentalny i animacje/eksperymenty. Czas całego filmu nie może przekroczyć 30 minut.

Produkcje można zgłaszać poprzez formularz dostępny na stronie serwisu filmfreeway.com

Będą 3 kategorie za które jury przyzna nagrody: najlepszy film fabularny, najlepszy film dokumentalny i najlepsza animacja lub eksperyment.

Zgłoszenia są przyjmowane tylko i wyłącznie drogą elektroniczną.

Więcej informacji na stronie www.festivalbytom.pl.

Źródło: bytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.