złodzieje słodyczy w bytomiu
Aktualności

Złodzieje słodyczy w Bytomiu – złapani!

W ręce policjantów z Chrzanowskiego wpadli złodzieje słodyczy w Bytomiu. „Słodcy” rabusie nakradli słodkich rzeczy na nie małą kwotę.

Stróże prawa z Chrzanowskiego w Bytomiu ujęli trzech „słodkich” złodziejaszków. Mężczyźni nakradli słodyczy na dużą kwotę. W sklepie dwóch z nich ujął pracownik ochrony, a trzeciego natomiast namierzyli policjanci. Złodzieje słodyczy w Bytomiu.

Złodzieje słodyczy w Bytomiu ujęci

Trzech mężczyzn w wieku od 19 do 38 lat odpowie za „słodką” kradzież. Dwóch z nich pracownik ochrony złapał na gorącym uczynku w sklepie przy ulicy Pułaskiego w Bytomiu. Niestety, trzeciemu udało się zbiec. Łupem naszych złodziei okazały się słodycze, których wartość sięgała aż do 600 złotych. Część artykułów odzyskano. Funkcjonariusze policji, których powiadomiono zatrzymali „słodkich” rabusiów. Jednak, pytanie brzmi co z ostatnim złodziejaszkiem? Dzięki szybkiemu działaniu policji z Bytomia udało się ująć trzeciego złodzieja. Okazał się nim 23-letni bytomianin. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że ostatni rabuś jest osobą poszukiwaną celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego. Mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży i zostali zwolnieni. Natomiast 23-latek bezpośrednio z komisariatu trafił do Aresztu Śledczego. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.