Zamknięto wjazd w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej
Aktualności

Zamknięto wjazd w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej

Powodem zamknięcia wjazdu w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej w Bytomiu są uszkodzenia studni kanalizacyjnych.

Zamknięto wjazd w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej w Bytomiu. Powód? Załamanie się studni kanalizacyjnych. Wczoraj podjęto decyzję o awaryjnym zamknięciu tego odcinka ruchu – konieczne jest naprawienie studzienek. Na ten czas wyznaczono objazdy.

Zamknięto wjazd w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej

Objazdy w kierunku Kolejowej od skrzyżowania z Wrocławską jest możliwy ulicą Chrzanowskiego, Wyczółkowskiego do ulicy Kolejowej. Zaś autobusy kierujące się od strony Miechowic i Karbia do dworca autobusowego mają kierować się w ulicę Chrzanowskiego do ulicy Strzelców Bytomskich z dojazdem do ulicy Kolejowej poprzez skrzyżowanie z ulicą Powstańców Warszawskich i Wrocławską.

Informacja dla pasażerów komunikacji miejskiej

W związku z zamknięciem odcinka wjazdu w ulicę Kolejową od strony ulicy Wrocławskiej – przystanek autobusowy Bytom Wrocławska przy sklepie Aldi jest tymczasowo wyłączony z użytkowania.  Autobusy zatrzymują się na przystanku przy ulicy Strzelców Bytomskich zlokalizowanym przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Smolenia.

Przejazd na tym odcinku będzie możliwy po zakończeniu niezbędnych robót drogowych. Planowany termin zakończenia prac przewidziano na 6 sierpnia.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
1

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.