Czy sklepy Biedronka będą czynne w niedzielę?
Aktualności

Czy sklepy Biedronka będą czynne w niedziele niehandlowe?

Kolejny gigant planuje otwarcie swoich sklepów w niedzielę. Przyszła pora na sklepy Biedronka, ale wcześniej na ten pomysł wpadły markety sieci Intermarche.

Dużo jest plotek po internecie, że sklepy Biedronka mają ponownie być czynne w niedzielę. Czy to potwierdzona informacja? Sam gigant nie potwierdził, ale wiele wskazuje na to, że będą one otwarte. Blisko 600 sklepów z logiem czerwonego owada ma być otwarte w najbliższą niedzielę.

Czy sklepy Biedronka będą czynne w niedziele niehandlowe?

Wiele wskazuje na to, że sklepy Biedronka mają zostać ponownie otwarte w niedzielę. Pracownicy marketów tej sieci przygotowują się do pracy w ten dzień. Blisko 600 sklepów ma otworzyć się w najbliższą niedzielę – 7 sierpnia, kolejnych 300 – 14 sierpnia.

Jak informacje portal Business Insider – w tym czasie sieć szukała potwierdzenia od prawników, że zakaz handlu posiada furtki, z których można skorzystać. Jednak sieć Biedronka unika odpowiedzi na pytania o otwarcie sklepów w niedziele niehandlowe.

— Mamy informacje, że jest to już przesądzone — powiedział w rozmowie z Radiem Poznań przewodniczący „Solidarności” w sieci Biedronka Piotr Adamczak, czytamy na stronie Business Insider.

W niedzielę niehandlowe działa inna sieć sklepów. Mowa tutaj o Intermarche, które ze swoich sklepów zrobiła.. czytelnie. W naszym mieście Intermache działa w dzielnicy Szombierki przy ulicy Zabrzańskiej 31. Sklepy w niedziele niehandlowe i handlowe jest czynny od 10:00 do 19:00.

Źródło informacji: Business Insider /  Intermarche / PAP

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.