pałac tiele-wincklerów
Aktualności

Zagłosuj na przepiękny pałac Tiele-Wincklerów!

Aktualnie trwa plebiscyt publiczności w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2021”. Pośród nich znajduje się nasz przepiękny pałac Tiele-Wincklerów w Miechowicach.

Obecnie trwa plebiscyt publiczności w konkursie „Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2021”. Wśród nich znajduje się perełka naszego miasta – przepiękny pałac Tiele-Wincklerów w Bytomiu-Miechowicach. Głosowanie trwa do końca sierpnia, więc bytomianie – wiecie co macie robić 😊.

Konkurs Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2021 – edukacja, rekreacja

Do 22 edycji konkursu zgłoszono aż 34 inwestycje, z których 32 realizacje spełniły odpowiednie wymagania i zakwalifikowano je do dalszej oceny. Oczywiście pośród nich znalazła się perełka naszego uroczego miasta – pałac Tiele-Wincklerów, który znajduje się przy ulicy Dzierżonia w Bytomiu-Miechowicach.

Wkrótce będziemy mogli podziwiać wnętrze tego przepięknego pałacu. Na jesień jest planowane otwarcie pałacu, a przygotowania idą pełną parą do tego wielkiego wydarzenia.

Jury i publiczność oceni inwestycje zakwalifikowane do konkursu

Oceny zgłoszonych projektów dokona komisja konkursowa złożona z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Obecnie trwa też plebiscyt publiczności. Głosowanie publiczności polega na przydzieleniu punktacji: 3, 2 albo 1 punktu. Głosujący podają adres e-mail, na który wysyłany będzie indywidualny link, co powoduje uwzględnienie oddanego głosu. Pośród osób, które wezmą udział w głosowaniu internetowym rozlosowane będą nagrody rzeczowe. Najpopularniejsza realizacja, która uzyska największą liczbę głosów – wygra Nagrodę Publiczności. Głosowanie trwa do końca sierpnia – no to wiecie co macie robić 😉.

Na pałac Tiele-Wincklerów możecie zagłosować na specjalnej stronie – tutaj.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
7
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.