Wypadek na ulicy Dąbrowa Miejska
Aktualności

Wypadek na ulicy Dąbrowa Miejska

W miniony wtorek miały miejsce dwa wypadki – jeden na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z Walisa, a drugi wypadek był na ulicy Dąbrowa Miejska w Bytomiu.

15 listopada – we wtorek zdarzyły się dwa wypadki, o jednym z nich pisaliśmy na łamach naszego portalu. Drugi wypadek miał miejsce na ulicy Dąbrowa Miejska w Bytomiu. Zderzeniu uległy trzy samochody osobowe.

Wypadek na ulicy Dąbrowa Miejska

15 listopada około godziny 16:18, na Stanowisko Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Dąbrowa Miejska w Bytomiu. Po przybyciu na miejsce okazało się, że zderzeniu uległy trzy samochody osobowe. Wszyscy opuścili pojazd przed przyjazdem służb. Jedna z osób uskarżała się na ból w okolicach brzucha i miednicy. Pozostali nie uskarżali się na żadnego dolegliwości.

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy poszkodowanej do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa. ZRM po przebadaniu zabrał tą osobę do szpitala. W działach wzięło udział 2 zastępy PSP, 9 strażaków, policja, ZRM oraz MZDiM.

Źródło informacji, zdjęcie: KM PSP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.