Damian Jonak stoczy swoją 46 walkę zawodową na gali „Czas Weryfikacji”
AktualnościSport

Damian Jonak stoczy swoją 46 walkę zawodową na gali „Czas Weryfikacji”

Już dziś – 18 listopada Damian Jonak stoczy swoją 46 walkę zawodową podczas gali bokserskiej „Czas Weryfikacji” w Puławach.

Wychowanek Szombierek Bytom – Damian Jonak stoczy swoją 46 walkę zawodową na gali bokserskiej „Czas Weryfikacji” właśnie dziś w Puławach. Pięściarz zmierzy się pochodzącym z Argentyny – Nestorem Davidem Camposem.

Damian Jonak stoczy swoją 46 walkę zawodową na gali „Czas Weryfikacji”

Przypomnijmy, że w kwietniu tego roku na bytomskiej Hali na Skarpie, Damian Jonak (42 zwycięstwa -1 remis -2 porażki, 21 zwycięstw przez KO) stoczył emocjonujący pojedynek z Brytyjczykiem Andrew Robinsonem. Jednogłośnie – na punkty – pokonał go w walce wieczoru. To było jego trzecie starcie z brytyjskim bokserem, poprzednie spotkania przegrał i zremisował.

Tak jak już wspomnieliśmy – dziś w Puławach wychowanek Szombierek Bytom będzie walczył na gali bokserskiej „Czas Weryfikacji” z Argentyńczkiem Nestorem Davidem Camposem (6 zwycięstw – 3 porażki, 4 zwycięstwa przez KO).

– Oglądałem pojedynki Argentyńczyka w internecie, to twardy pięściarz. Kibice nie będą rozczarowani, będzie mnóstwo emocji – zapewnia Jonak, który znany jest z widowiskowych pojedynków.

Campos w tym roku walczył już trzykrotnie i dwa starcia wygrał – mierzył się ze swoim rodakami. Pojedynek Jonaka i Camposa zakontraktowano na osiem rund w limicie kategorii super średniej (76,2 kg).

– Mam nadzieję, że zakończę go wcześniej – mówi Jonak.

Walkę będzie mogli oglądać na żywo w TVP SPORT, a gala zaczyna się o godzinie 19:00. Nie możecie jej przegapić 😉.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.