Remont nawierzchni na ulicy Strzelców Bytomskich
Aktualności

Remont nawierzchni na ulicy Strzelców Bytomskich

Od jutra – 18 listopada rozpocznie się remont nawierzchni jezdni na ulicy Strzelców Bytomskich w Bytomiu. Do kiedy potrwa i jakie będą utrudnienia?

Od 18 listopada zacznie się remont nawierzchni jezdni na odcinku ulicy Strzelców Bytomskich w rejonie skrzyżowania z ulicy Odrzańską oraz Centrum Handlowego M1 w Bytomiu. Miasto prosi kierowców o zachowanie ostrożność i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu.

Remont nawierzchni na bytomskiej ulicy

Z remontem nawierzchni oczywiście wiążą się utrudnienia ruchu w pobliżu skrzyżowania ulicy Strzelców Bytomskich z ulicą Odrzańską będą związane z wyłączeniem z ruchu prawego pasa jezdni w kierunku Tarnowskich Gór od salonu meblowego „Bodzio” do wjazdu na wysokości autokomisu. Z kolei jadąc od strony Tarnowskich Gór w kierunku naszego miasta – utrudnienia wystąpią na prawym pasie na odcinku od zatoki autobusowe na długości 50 mb.

Jeżeli chodzi o utrudnienia w rejonie M1 będą one związane z wyłączeniem prawego pasa ruchu w kierunku Tarnowskich Gór od wjazdu na teren centrum handlowego do zatoki autobusowej.

Niestety, ale utrudnienia mogą potrwać aż do końca listopada, a prace będą realizowane w zależności od warunków pogodowych.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.