Aktualności

#wspieramygastro: BIG Kahuna Bytom

#wspieramygastro

Jak wiemy od 24 października lokale gastronomiczne i restauracje są zamknięte dla klientów, a posiłki są wydawane na wynos i w dowozie. Jednym z takich lokali jest BIG Kahuna przy ulicy Gliwickiej 18. Kontynuujemy serię rozpoczętą przez Kosmetykę „Na wzgórzu” #wspieramygastro. Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

Skąd wzięła się nazwa restauracji?

Nazwa restauracji BIG Kahuna wzięła się z filmu „Pulp Fiction” w którym m.in. grał Samuel L. Jackson, John Travolta. To właśnie Jules – bohater grany przez Samuela L. Jacksona zajadał się burgerem BIG Kahuna.

Darmowa dostawa na terenie miasta prosto od BIG Kahuna.

Przeglądając ich fanpage na facebooku na widok tych wszystkich dań serwowanych przez nowo-powstałą restauracje, po prostu leci ślinka. Restauracja oferuje darmowy dowóz, ma bardzo szerokie menu i na pewno niejednego miłośnika jedzenia zaskoczą ich potrawy, które są bardzo smaczne.

Menu restauracji:

BIG Kahuna również oferuje również LUNCH DNIA. Np. w niedzielę serwowali roladę z polędwicy wołowej, kluski śląskie i naszą modrą kapustę, a w sobotę były żeberka w sosie BBQ, talarki ziemniaczane i colesław z białej kapusty.

Zobaczcie jak to wygląda:

A tutaj pyszny burger:

Pamiętajcie #wspierajmygastro!

BIG Kahuna ma darmowy dowóz na terenie całego Bytomia, a jeśli ktoś z poza okolic naszego miasta zadzwoni po te pyszności jak sami powiedzieli: Na pewno się dogadamy.

Zapraszamy na facebooka BIG Kahuna
Nr telefonu na zamówienia: 730 647 552

Źródło: BIG Kahuna facebook

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.