włodarz bytomia spotkał się z przedsiębiorcami
Aktualności

Włodarz Bytomia spotkał się z przedsiębiorcami

26 maja 2021 włodarz Bytomia, jego zastępca oraz prezes BIPH spotkał się z przedsiębiorcami. O czym rozmawiali na tym spotkaniu? Sprawdźmy to.

Jakie tematy były poruszane na spotkaniu? Między innymi: pomoc dla przedsiębiorców w czasie epidemii, nowa perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2021-2027 oraz tworzenie strategii rozwoju miasta. To właśnie o tym była mniej więcej mowa na spotkaniu w sieci włodarza Bytomia, jego zastępcy oraz prezesa BIPH Krzysztofa Gajosa z przedsiębiorcami.

Włodarz Bytomia spotkał z przedsiębiorcami

Prezydent Mariusz Wołosz, jego zastępca Michał Bieda wraz z prezesem BIPH Krzysztofem Gajosem spotkali się z przedsiębiorcami w sieci. Rozmawiali między innymi o:

  • nowych inwestycjach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej,
  • dotacjach, które ułatwią przedsiębiorcom prowadzenie biznesu w naszym mieście,
  • starciu prac w związku z tworzeniem strategii rozwoju Bytomia.

Włodarz Bytomia zaprosił przedsiębiorców do współudziału w konsultacjach dotyczących strategii rozwoju miasta, a także zapowiedział konsultacje związane z uchwałą krajobrazową. Zaś zastępca prezydenta Michał Bieda opowiedział o założeniach planu zagospodarowania przestrzennego Śródmieścia.

Co z promocjami, inwestycjami i szkoleniami?

Właściciele bytomskich firm pytali również o działania promocyjne dotyczące ich przedsiębiorstw, miasta, inwestycje sportowe oraz szkolenia – z jakich mogą skorzystać. Prezydent Bytomia omówił także zasady korzystania z koper parkingowych, zaprosił do kontaktu z bytomskimi szkołami ponadpodstawowymi, które kształcą fachowców.

Całe spotkanie można obejrzeć na kanale Youtube Miasta Bytom:

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.