AktualnościLifestyle

Wesprzyj dzieci z Fundacji „Zobacz Mnie” podczas koncertu online

Wesprzyj dzieci z Fundacji „Zobacz Mnie” podczas noworocznego koncertu charytatywnego online

Co kilka lat odbywa się wyjątkowy Charytatywny Koncert Świąteczno-Noworoczny w Bytomiu. Niestety, tym razem ze względu na epidemię koronawirusa wydarzenie odbędzie się online. Nic się nie zmieniło, cel nadal pozostał ten sam. Jest nim wsparcie dla potrzebujących naszej pomocy dzieci. W tym roku zbiórka będzie prowadzona na rzecz Fundacji „Zobacz Mnie”.

Kiedy, o której i gdzie odbędzie się koncert w sieci?

Noworoczny koncert charytatywny odbędzie się już po raz siódmy. Tak samo jak w poprzednich edycjach, nie zabraknie w nim kolęd, pastorałek, muzyki organowej i wiele, wiele innych utworów. Dzięki temu te wydarzenie pozostanie niezapomniane. Warto nadmienić, że koncert, który od początku odbywał się w kościele pw. Świętej Trójcy, tym razem będzie nagrany w parafii św. Małgorzaty w Bytomiu. Wydarzenie będziemy mogli zobaczyć na miejskim YouTube – 10 stycznia od godziny 19:00.

Kto jest organizatorem i dla jakiej fundacji trafi wsparcie finansowe?

Fundacji „Zobacz Mnie”

Organizatorem koncertu charytatywnego jest pochodzący z Bytomia – Marcin Gad. Jego beneficjentem będzie Fundacja „Zobacz mnie” z Wrocławia, która opiekuje się dziećmi chorymi na różne, bardzo często nieuleczalne choroby. Wspiera również osoby niepełnosprawne, a także rozwija talenty najmłodszych. Dzięki czemu dzieci mają szansę rozwijać swoje umiejętności.

Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu tego koncertu na facebooku.

Źródło informacji: faktybytom.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.