spotkanie prezydenta z przedsiębiorcami
Aktualności

Spotkanie prezydenta z przedsiębiorcami

Już za tydzień w środę odbędzie się spotkanie prezydenta z przedsiębiorcami na platformie ZOOM. Na spotkaniu m.in. dowiemy się jakie inwestycje powstaną w naszym mieście.

Przedsiębiorcy będą mieli okazję spotkać się z prezydentem Bytomia Mariuszem Wołoszem oraz prezesem Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Krzysztofem Gajosem. Spotkanie prezydenta z przedsiębiorcami oraz prezesa będzie skupiało się na nowych inwestycjach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej.

Spotkanie prezydenta i prezesa BIPH z przedsiębiorcami

Tak jak wspomnieliśmy spotkanie prezydenta i prezesa BIPH z przedsiębiorcami będzie skupiało się na nowych inwestycjach na terenie Katowickiej Strefy Ekonomicznej. Dotacje, które ułatwią przedsiębiorcom prowadzenie biznesu w naszym mieście, jak także o nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021 – 2027, w tym o tak ważnym dla naszego regionu Funduszu Sprawiedliwej Transformacji.

Jak będzie wyglądać przebieg spotkania?

Przedsiębiorcy będą mieli szansę zapytać o inne sprawy związane z gospodarką i biznesem w mieście. Istnieje taka możliwość, jak przesłanie pytań wcześniej do 19 maja ma adres e-mail: [email protected].

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz wziąć udział w spotkaniu, to należy to zgłosić na adres e-mail: [email protected]. W mailu trzeba podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, na który przesłany będzie link do spotkania. Spotkanie również będzie transmitowane na kanale miasta Bytom w serwisie Youtube.

Spotkanie zaplanowano na 26 maja 2021 roku, o godzinie 15:30 na platformie ZOOM.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.