spotkajmy się online
Aktualności

„Spotkajmy się online”. Poruszono sprawy osiedla Ziętka i Stroszka

W poniedziałek odbyło się kolejne wydanie „Spotkajmy się online” z włodarzem Bytomia – Mariuszem Wołoszem. Na spotkaniu poruszono sprawy osiedla Ziętka i Stroszka.

Tak jak zawsze w co drugi poniedziałek, o godzinie 18:00 ruszyła transmisja live z prezydentem Bytomia – Mariuszem Wołoszem. Tym razem na „Spotkajmy się online” poruszono kwestie związane z osiedlem Ziętka i Stroszka. Mieszkańcy pytali, a włodarz odpowiadał.

Tematem przewodnim spotkania było osiedle Ziętka i Stroszek

To już trzecie spotkanie w sieci z prezydentem naszego miasta. Na zaproszenie włodarza w poniedziałek (10 maja) odpowiedziało około 16 tysięcy mieszkańców, którzy cały przebieg wydarzenia śledzili online oraz zadawali pytania dotyczące tych obszarów Bytomia.

– Dziękuję wszystkim internautom, którzy zadawali pytania i śledzili transmisję live poświęconą Stroszkowi i osiedlu Gen. Ziętka. Już w poniedziałek, 24 maja odpowiem na pytania mieszkańców Bobrka – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

O co pytali bytomianie mieszkający w tych miejscach?

Na spotkaniu prezydent odpowiedział na ponad 80 pytań dotyczących głównie remontów dróg i chodników, budowy nowych parkingów, placów zabaw czy też zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Bytomianie pytali również o inne sprawy. Między innymi pytali o:

  • sprawy związane z czystością w tej części Bytomia,
  • planowane inwestycje związane z budową nowych tras rowerowych,
  • podłączenie następnych budynków do miejskiej sieci ciepłowniczej.

Calutką transmisję online oraz zadawane pytania w komentarzach i odpowiedzi można znaleźć na facebooku prezydenta Mariusza Wołosza.

Harmonogram „Spotkajmy się online”

  • 24 maja, godzina 18:00 – Bobrek: pytania można zadawać do 23 maja
  • 7 czerwca, godzina 18:00 – Szombierki: pytania można zadawać do 6 czerwca
  • 21 czerwca, godzina 18:00 – Łagiewnik: pytania można zadawać do 20 czerwca.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.