spotkajmy się online
AktualnościPolityka

„Spotkajmy się online”. Porozmawiaj z prezydentem o Bytomiu

Nowe hasło przewodnie spotkań prezydenta Bytomia z mieszkańcami brzmi: „Spotkajmy się online”. Będzie to pierwsze spotkanie online z tego cyklu w formie Q&A.

Powstała nowa formuła spotkań z prezydentem Bytomia i mieszkańcami. Nowy cykl spotkań online będzie odbywał się w formule Q&A, czyli odpowiedzi na zadane przez internautów pytania do włodarza miasta. Program będzie nazywał się „Spotkajmy się online”. Pierwsze spotkanie w internecie odbędzie się już za tydzień.

„Spotkajmy się online” – nowy cykl spotkań z prezydentem Bytomia

Pierwsze spotkanie w internecie prezydenta naszego miasta i mieszkańców odbędzie się 12 kwietnia o godzinie 18:00. Całe spotkanie będzie miało miejsce na stronie facebookowej prezydenta Mariusza Wołosza. Na spotkaniu będzie poruszony temat Śródmieście i spraw z nim związanych.

– Od mojego ostatniego bezpośredniego spotkania z mieszkańcami minął ponad rok. Pandemia zmieniła nasze życie w wielu aspektach i choć nie możemy się spotkać bezpośrednio, chciałbym spotkać się z bytomianami online. Dialog z mieszkańcami jest dla mnie bardzo ważny, dlatego zapraszam do zadawania pytań, zgłaszania pomysłów i uwag oraz do rozmów o każdej dzielnicy naszego miasta – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

Spotkanie odbędzie się w formule Q&A

Prezydent podczas spotkania live będzie odpowiadał na pytania internatów, które zostaną zadane w komentarzach przed spotkaniem oraz podczas jego trwania. Q&A będą organizowane co drugi poniedziałek o godzinie 18:00.

Na pierwszy ogień będzie poruszony temat Śródmieścia

W ramach spotkań live na stronie facebookowej włodarza naszego miasta, bytomianie będą mogli zadawać pytania o sprawy związane z poszczególnymi dzielnicami. Mogą także zgłosić swoje uwagi oraz poprosić o pomoc w rozwiązaniu problemu. Na pytania dotyczące Śródmieścia UM w Bytomiu czeka do 11 kwietnia.

Służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez bytomianina uwagę. Relację ze spotkań pojawią się na stronie internetowej i profilu facebooka Miasta Bytom.

– Nie bagatelizujemy żadnej zgłoszonej sprawy. Są problemy, które nie mają prostych rozwiązań, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, z czego to wynika – dodał prezydent.

Harmonogram spotkań online z prezydentem

spotkajmy się online

  • 12 kwietnia, godz. 18.00 – Śródmieście: pytania można zadawać do 11 kwietnia,
  • 26 kwietnia, godz. 18.00 – Miechowice: pytania można zadawać do 25 kwietnia,
  • 10 maja, godz. 18.00 – Stroszek i os. Ziętka: pytania można zadawać do 9 maja,
  • 24 maja, godz. 18.00 – Bobrek: pytania można zadawać do 23 maja.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.