spotkajmy się online
Polityka

„Spotkajmy się online” – następne wydanie już 10 maja!

Już w poniedziałek odbędzie następne wydanie „Spotkajmy się online” z prezydentem Bytomia – Mariuszem Wołosza. Jaka część miasta będzie omawiana 10 maja?

Następne wydanie programu „Spotkajmy się online” z prezydentem naszego miasta – Mariuszem Wołoszem odbędzie się 10 maja. Forma spotkania przybrała formę Q&A, czyli internauci zadają pytania, a włodarz odpowiada. Jest to dość popularna forma, możemy ją spotkać na kanałach Youtube.

rek.

„Spotkajmy się online” – 10 maja

Ostatnie spotkanie miało miejsce 27 kwietnia. Na spotkaniu poświęcono czas dla Miechowic. Podczas spotkania w sieci prezydent Bytomia odpowiedział na prawie 40 pytań. Teraz przyszedł czas na sprawy związane z osiedlem Ziętka i Stroszkiem. Pytania związane z tą częścią Bytomia można wysyłać do 9 maja, czyli do niedzieli.

Tak jak wspomnieliśmy włodarz naszego miasta będzie odpowiadał na pytania zadawane przez internautów podczas transmisji LIVE, czyli popularna Q&A. Odpowiednie służby miejskie sprawdzą każdą zgłoszoną przez bytomian uwagę. Relacje ze spotkania pojawią się na stronie internetowej www.bytom.pl i profilu społecznościowym Miasto Bytom oraz.. Na naszym portalu 😊.

– Zapraszam mieszkańców Stroszka i Osiedla Ziętka do zadawania pytań, dzielenia się swoimi sugestiami na temat tej części naszego miasta. Odpowiem na nie podczas transmisji oraz w komentarzach po spotkaniu – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

Harmonogram spotkań online z prezydentem

  • 24 maja, godzina 18:00 – Bobrek: pytania można zadawać do 23 maja
  • 7 czerwca, godzina 18:00 – Szombierki: pytania można zadawać do 6 czerwca
  • 21 czerwca, godzina 18:00 – Łagiewnik: pytania można zadawać do 20 czerwca.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Polityka

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.