Rowerki wodne wracają do Parku Miejskiego
Aktualności

Rowerki wodne wracają do Parku Miejskiego

Rowerki wodne powracają do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla w Bytomiu. Już w ten weekend będziemy mogli z nich skorzystać bezpłatnie.

To jedna z najlepszych atrakcji w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla w Bytomiu – rowerki wodne powracają. Będziemy mogli przepłynąć sobie nimi po stawie w północnej części parku. W nadchodzący weekend, czyli od 30 lipca będziemy mogli bezpłatnie skorzystać z wodnej atrakcji.

Rowerki wodne wracają do Parku Miejskiego

Wodny sprzęt już przetestowano i teraz czeka na wszystkich chętnych w ten weekend. Z rowerków wodnych będziemy mogli skorzystać w soboty i niedzielę aż do 21 sierpnia. Dwa czteroosobowe rowery wodne odnowiono, zwodowano i wkrótce pojawią się w parku.

– Z rowerów będzie można korzystać przez cztery wakacyjne weekendy. Jeśli pogoda pozwoli i atrakcja będzie cieszyła się powodzeniem spacerowiczów, pomyślimy o wydłużeniu czasu wypożyczeń na kolejne tygodnie – mówił Przemysław Wrona, dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów.

Z atrakcji będziemy mogli skorzystać bezpłatnie przez 10-minut, w godzinach od 10:00 do 18:00 w sobotę, a zaś w niedzielę od 9:00 do 15:00. To w tym czasie będzie czynna wypożyczalnia rowerów wodnych w bytomskim parku.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.