Prace modernizacyjne na gazociągu w Bytomiu
Aktualności

Prace modernizacyjne na gazociągu w Bytomiu

Wkrótce ruszają prace modernizacyjne na gazociągu w Bytomiu, między innymi w pobliżu ulic Dzieci Lwowskich, czy też Józefa Jainty. Do kiedy potrwa przebudowa?

Szykują się prace modernizacyjne na gazociągu w Bytomiu, polegające na przepięciu sieci gazowej śr/c Dn250 między innymi na ulicy Dzieci Lwowskich, czy też Józefa Jainty. Przebudowa rozpoczyna się już jutro – 29 lipca w piątek.

Jakie prace modernizacyjne zostaną wykonana na gazociągu?

Zakres prac obejmuje rozprężenie, a później przepięcie działającego gazociągu wraz z jego uruchomieniem i odpowietrzeniem odcinków sieci gazowej. Tutaj warto nadmienić, iż wszystkie te roboty będą realizowane pod ścisłym nadzorem Polskiej Spółki Gazownictwa Sp. z o.o. Gazownia w Bytomiu. Będą miały także miejsce zmiany w organizacji ruchu kołowym i pieszym.

Prace będą odbywały się na takich ulicach jak Dzieci Lwowskich, Józefa Jainty, Podgórnej, na Rynku i placu Grunwaldzkim. Roboty modernizacyjne powinny zakończyć się w niedzielę – 31 lipca.

Kierowców i pieszych prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do zmian w organizacji ruchu na czas prac na gazociągu w Bytomiu.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.