Sport

Reprezentacja Polski wygrała w meczu z Ukrainą

Wczoraj o 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbyło się spotkanie towarzyskie naszej reprezentacji z Ukrainą.

Polska wygrała 2:0 z Ukrainą. Bramki dla naszej drużyny strzelili: w pierwszej połowie Krzysztof Piątek, a w drugiej zaś Jakub Moder.

– Odnieśliśmy zwycięstwo szczęśliwe, ale ważne – powiedział trener reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek.

Trener polskich piłkarzy podkreślił, że w drugiej połowie naszej reprezentacji zabrakło spokoju, wyrachowania i pojawiły się irytujące błędy.

Cieszmy się ze zwycięstwa. Mamy świadomość, że graliśmy z bardzo dobrą drużyną, która – patrząc na całe spotkanie – była lepsza. Mieliśmy niewątpliwie w odpowiednich momentach szczęście, był niewykorzystany rzut karny przez rywali. Wiemy też, ile popełniliśmy błędów – tłumaczył Jerzy Brzęczek.

Biało-czerwonych czekają dwa mecze w Lidze Narodów, w której są liderem swojej grupy. W niedzielę zagrają z Włochami w Reggio Emilia, a na zakończenie listopadowych zmagań w tych rozgrywkach podejmą w Kotle Czarownic – Holandię.

Źródło: rmf24.pl