bytomiu
Aktualności

Remonty ubytków jezdni w Bytomiu

W Bytomiu odbyły się remonty cząstkowe ubytków w jezdni na poszczególnych ulicach. To wszystko ma miejsce przez zmieniające się warunki atmosferyczne.

Wyremontowano ubytki jezdni w Bytomiu. Zmieniające się gwałtownie warunki atmosferyczne, mają wpływ na szybkie pogorszenie parametrów technicznych dróg. Nie tylko na to, ale też na ich stan techniczny. W związku z tym pojawią się ubytki w nawierzchniach dróg.

Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Bytomiu naprawiał wszystkie ubytki na jezdniach

Bytomski MZDiM rozpoczął naprawę ubytków cząstkowych w jezdni stosując tak zwaną metodę: asfalt lany. Metoda ta nie wymaga wielogodzinnych prac na drodze, w porównaniu do tradycyjnej technologii remontu masą mineralną asfaltową.

Gdzie odbyły się prace remontowe na nawierzchniach dróg w naszym mieście?

Na pierwszy ogień MZDiM w Bytomiu przeprowadził remonty cząstkowe na drogach o największym natężeniu ruchu i największych zniszczeniach, czyli drogach krajowych. Są to ulice: Chorzowska, Wrocławska i Kolejowa. Drogi wojewódzki: aleja Jana Pawła II oraz drogi powiatowe na ulicach: Konstytucji, Stara Cynkownia, Racjonalizatorów, Francuskiej, Rokitnickiej i Długiej.

Koszt wszystkich remontów wyniesie około 100 tysięcy złotych.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.