policja w bytomiu
AktualnościKoronawirus

Policja w Bytomiu. Pierwsi funkcjonariusze zaszczepieni

Wczoraj pierwszych bytomskich funkcjonariuszy policji w Bytomiu zaszczepiono w szpitalu tymczasowym w Katowicach.

Policja w Bytomiu – pierwsi funkcjonariusze z naszego miasta zaszczepieni. Wraz z rozwojem epidemii koronawirusa policjantów z dnia na dzień postawiono przed trudnym zadaniem. Jak mają wykonywać swoje obowiązki i realizować jakieś dodatkowe zadania wynikające się z rozprzestrzenianiem COVID-19, a jednocześnie dbać o swoje bezpieczeństwo. Wczoraj z pomocą do funkcjonariuszy policji przyszli medycy, którzy podali im pierwsze dawki szczepienia na koronawirusa.

Policja w Bytomiu. Pierwsze zaszczepieni mundurowi

Wczoraj w szpitalu tymczasowym w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zaczęły się szczepienia śląskich policjantów. Uczestniczyli w nich również pierwsi bytomscy policjanci, którzy wyrazili chęć zaszczepienia się. Proces był bardzo prosty, a same szczepienia przebiegały bardzo sprawnie. Zachowano reżim sanitarny. Funkcjonariusze policji przychodzili na wyznaczoną godzinę na szczepienia. Najpierw zaczęto od krótkiej konsultacji medycznej. Natomiast później każdy z nich był poddawany pierwszej dawce szczepienia na koronawirusa. Po szczepieniach wszyscy policjanci czuli się bardzo dobrze i nie zgłaszali żadnych dolegliwości.

policja w bytomiu

W kolejnych dniach zostaną zaszczepieni będą następni funkcjonariusze policji. Łącznie z szefem bytomskiego garnizonu inspektorem Andrzejem Brzozowskim oraz jego zastępcami. Druga dawka szczepionki już za 12 tygodni.

Źródło informacji: faktybytom.pl
Zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.