komunikat z wydziału wykroczeń policja w bytomiu
Aktualności

Policja w Bytomiu: Komunikat z Wydziału Wykroczeń

Policja w Bytomiu z Wydziału Wykroczeń poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami wydarzeń drogowych.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu poszukuje sprawców kradzieży i kierowców, którzy są sprawcami zdarzeń drogowych. Osoby mające wiedzę na temat sprawcy proszone są o kontakt z bytomską policją. Służby mundurowe gwarantują anonimowość.

Policja z Wydziału Wykroczeń w Bytomiu prowadzą czynności wyjaśniające ws. zdarzeń jakie miały miejsce w naszym mieście:

  • 31 sierpnia o godzinie 20.15 na ulicy Podgórnej nieznany kierujący nieustalonym samochodem koloru brązowego najechał na zaparkowany pojazd Citroen C5.
  • 12 września w godzinie od 20.00 na ulicy Olimpijskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel.
  • W okresie od 16 do 17 września na ulicy Wrocławskiej nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Audi A3.
  • 27 września w godzinach od 10.00 do 12.30 na ulicy Aleja Jana Nowaka Jeziorańskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Fiat Bravo.
  • 13 października w godzinach od 14.00 do 14.10 na ulicy Oświęcimskiej nieznany kierujący pojazdem Volkswagen Passat koloru srebrnego najechał na zaparkowany samochód Renault Captur.
  • 15 października o godzinie 14.45 na ulicy Felińskiego nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód BMW.
  • W okresie od 20 do 21 października na ulicy Fałata nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Renault Clio.
  • 30 października w godzinach od 14.00 do 16.00 na ulicy Zabrzańskiej nieznana kierująca nieustalonym pojazdem najechała na zaparkowany samochód Seat Leon.
  • 1 listopada o godzinie 14.00 nieustalony kierujący pojazdem Ford najechał na zaparkowany samochód Citroen C4.
  • W okresie od 1 do 3 listopada na ulicy Strzelców Bytomskich nieznany kierujący nieustalonym pojazdem najechał na zaparkowany samochód Opel Astra.

Świadków zdarzenia lub osoby mające wiedzą o sprawcy prosimy o kontakt z Wydziałem Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu przy ul. Powstańców Warszawskich 74, osobiście lub telefonicznie tel. 323888255, 323888240. Ewentualnie z każdą jednostką Policji osobiście lub telefonicznie pod numerem 997, 112.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.