Aktualności

Policja w Bytomiu: Dostałeś mandat? Możesz od razu go zapłacić

Policja w Bytomiu przypomina, że jeśli dostałeś mandat to możesz od razu go zapłacić. Bowiem każdy patrol drogówki jest wyposażony w terminal płatniczy.

Już chyba nikt nie wyobraża sobie życia bez płatności bezgotówkowych. Bytomskie patroli drogówki zostały wyposażone w terminale płatnicze już dawno. To oznacza, że jeśli dostałeś mandat to możesz od razu go zapłacić na miejscu – kartą.

Policja w Bytomiu: Dostałeś mandat? Możesz od razu go zapłacić

Radiowozy drogówki policji w Bytomiu, tak jak i wszystkie inne w kraju już dawno zostały wyposażone w terminale płatnicze. Jeśli dostaniemy mandat, to możemy go od razu zapłacić u funkcjonariuszy – płacąc za niego kartą. Dziś już nikt nie wyobraża sobie życia bez transakcji bezgotówkowych. To na pewno jeden z plusów kontroli drogowej i udogodnienie dla kierowców. Cały proces trwa króciutko i nie różni się niczym innym od płatności za towar w sklepie. Osoba ukarana mandatem otrzymuje druk mandatu oraz potwierdzenie płatności z terminala.

Policja w Bytomiu: Dostałeś mandat? Możesz od razu go zapłacić

„Kierujący o możliwości skorzystania z tej formy zapłaty wypowiadają się przychylnie, zgodnie twierdząc, że obecnie większość opłat za rachunki i zakupy robią w formie bezgotówkowej” – czytamy na stronie bytomskiej policji.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.