pogoda dla śląska
Aktualności

Pogoda dla Śląska na najbliższe dni

Chcemy przedstawić Wam prognozę pogody dla Śląska na trzy najbliższe dni. Będzie ciepło, czy zimno? Sprawdźmy to.

Każdy z nas marzy o tym, aby już było ciepło, a nie cały czas zimno. Od 24 lat kwiecień nie był tak zimny jak w tym roku. Więc jaka będzie pogoda dla Śląska na trzy najbliższe dni? Przekonajmy się.

Pogoda dla Śląska

Poniedziałek

Dziś była noc z przymrozkami. Na początku w dzień będzie bardzo słonecznie, ale później nastąpi stopniowy rozwój chmur i zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego oraz dużego. Nie będzie opadów. Temperatura maksymalna po południu wyniesie około 8/10°C. Wiatr słaby z północnego zachody, a ciśnienie minimalnie spadnie z 1023 do 1020 hPa.

Wtorek

Przez większość dnia będzie słonecznie. To mega rzadkie zjawisko w tym roku. Niestety noc i poranek będą znowu mroźne. W ciągu dnia w wyniku operacji słonecznej temperatura wzrośnie do około 10/12°C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany ze wschodu. Ciśnienie spadnie z 1020 do 1013 hPa.

Środa

W środę pojawi się zachmurzenie umiarkowane i duże z przejaśnieniami – na szczęście bez opadów. Noc ma być już bez przymrozków. Środowa temperatura kwalifikuje się w okolicach 13/15°C. Tutaj wiatr także słaby i umiarkowany ze wschodu oraz południowego wschodu. Ciśnienie jeszcze spadnie z 1013 do 1009 hPa.

Źródło informacji: pogodadlaslaska.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.