podcasty
Aktualności

Podcasty z Bytomia – posłuchaj i odkryj miasto na nowo

W oczekiwaniu na nowym album promocyjny naszego miasta, możemy się zadowolić rozmowami z gośćmi w wersji audio. Przed nami podcasty z Bytomia.

Już w styczniu wyjdzie nowy album promocyjny miasta „Bytom rozmaity”. Miasto by osłodzić nam oczekiwanie na album i wydało rozmowy audio przeprowadzone z 20 gośćmi, czyli podcasty z Bytomia.

Co chcieli przekazać zaproszeni rozmówcy?

Goście chcieli się podzielić z czytelnikami i słuchającymi, spojrzeniem na miasto, w którym mieszkają, pracują oraz tworzą jego koloryt. Pośród rozmówców znaleźli się pasjonaci historii, miłośnicy przyrody, ale również przedsiębiorcy, artyście i społecznicy.

Co znajdzie się na albumie „Bytom rozmaity”?

bytom rozmaity

Największym bogactwem naturalnym Bytomia są ludzie. Mieszkańcy, którzy tu postanowili żyć, pracować, rozwijać swoje pasje. Tę wielogłosową historię zebraliśmy w ramach albumu „Bytom rozmaity”, który trafi do szerokiego grona odbiorców po nowym roku. W albumie znajdą się fotografie bytomian i ich opowieści – także zebrane w formie podcastów, które już dziś publikujemy w mediach społecznościowych mówił prezydent Bytomia, Mariusz Wołosz.

– Ta wielowątkowa opowieść o Bytomiu, to niezwykły przewodnik, do którego mapę rysują osobowości naszych rozmówców, ich pasje i zaangażowanie w życie miasta. Podcasty zapowiadające tę niezwykłą publikację są dostępne na kanale You Tube Miasta Bytom oraz w aplikacji Spotify – mówiła Małgorzata Węgiel-Wnuk, naczelniczka Wydziału Komunikacji Medialnej i Promocji.

Podcasty z Bytomia dostępne na:

YouTube Miasta Bytom
Spotify Miasta Bytom

Źródło informacji: UM Bytom

 

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.