Okoliczny złodziei zatrzymany. Kradł na terenie trzech śląskich miast
Aktualności

Okoliczny złodziej zatrzymany. Kradł na terenie trzech śląskich miast

Policjanci z bytomskiej komendy na ulicy Chrzanowskiego w Bytomiu złapali okolicznego złodzieja na gorącym uczynku w jednym z sklepów na terenie miasta.

Przyłapano go na gorącym uczynku w jednym z bytomskich sklepów, gdy kradł alkohol i perfumy – nie tylko w Bytomiu, ale także na terenie innych śląskich miast. Policjanci z Chrzanowskiego zatrzymali okolicznego złodzieja, usłyszał już także zarzuty.

Okoliczny złodziej zatrzymany. Kradł na terenie trzech śląskich miast

We wtorek – 26 lipca, pracownik ochrony jednego z bytomskich sklepów przypał na gorącym uczynku okolicznego złodzieja, gdy ten kradł perfumy. O tym wydarzeniu automatycznie zostali powiadomieni policjanci z Chrzanowskiego – jak się okazało to nie pierwsze takie „zakupy” 30-letniego mieszkańca naszego miasta. Okoliczny złodziej kradł już kilkukrotnie, nie tylko na terenie Bytomia, ale także na terenie Piekar Śląskich i Gliwic. Rabuś kradł głównie alkohol i perfumy, a wartość strat oszacowano na kwotę ponad 3000 tys. złotych. Mężczyznę zatrzymano i trafił na komisariat. Usłyszał również już zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu nawet do 5 lat więzienia.

Źródło informacji, zdjęcie: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.