nietrzeźwa w bytomiu
Aktualności

Nietrzeźwa spowodowała kolizję w Bytomiu

W ubiegłą niedzielę bytomscy policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę, która na ulicy Podgórnej spowodowała kolizję. Kobieta była nietrzeźwa. Jakie grożą jej konsekwencje?

15 sierpnia policjanci zatrzymali 21-latkę, która spowodowała kolizję na ulicy Podgórnej w Bytomiu. Kobieta była nietrzeźwa. Jak się później okazało to nie był jej pierwszy raz kiedy prowadziła pijana. Za wcześniejszą jazdę po alkoholu straciła już prawo jazdy.

Nietrzeźwa spowodowała kolizję w Bytomiu

Do zdarzenia doszło tuż po północy 15 sierpnia na ulicy Podgórnej. Policjanci zauważyli, jak kierowca samochodu marki Daewo cofając, uderzył w inny zaparkowany pojazd. Okazało się, że kierowcą była 21-letnia kobieta, która była w stanie upojenia alkoholowego. Młoda kobieta w swoim organizmie miała prawie 1,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze ustalili, że sprawczyni kolizji poruszała się bez prawa jazdy. Wcześniej sąd orzekł czynny zakaz prowadzenia pojazdów mechaniczny. Kobieta w lutym 2020 roku była już zatrzymywana w związku z kierowaniem samochodu pod wpływem alkoholu, co wtedy skutkowało odebraniem prawa jazdy. Teraz czeka ją następna sprawa sądowa i tym razem grozi jej nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło informacji: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.