zaszczep się i spisz
Koronawirus

Zaszczep się i spisz w bytomskiej parafii

Zaszczep się i spisz w bytomskiej parafii – to akcja, w której możemy przyjąć szczepionkę przeciw COVID-19 oraz spisać się jednocześnie. Plenerowy punkt będzie stał przy rozbarskiej parafii.

Miasto Bytom zaprasza na akcję zaszczep się i spisz – równocześnie. W plenerowym punkcie, który będzie stał przy rozbarskiej parafii będzie można przyjąć jednodawkową szczepionkę firmy Johnson&Johnson oraz spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego.

Zaszczep się i spisz w swojej parafii

Plenerowy punkt szczepień z stoiskiem z Narodowego Spisu Powszechnego będzie działał już w najbliższą niedzielę – 22 sierpnia przy kościele Świętego Jacka przy ulicy Matejki 1.

Każdy zainteresowany bytomianin będzie mógł zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson. Co ważne, nie trzeba się wcześniej rejestrować. Wystarczy wziąć ze sobą dowód tożsamości. Plenerowy punkt szczepień będzie działał w godzinach od 8:00 do 17:30. Tak jak wspomnieliśmy, podczas tej akcji będzie można także spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego.

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

More in:Koronawirus

You may also like

Comments are closed.