urzędzie miejskim w bytomiu
Aktualności

Nadal trwają ograniczenia w Urzędzie Miejskim w Bytomiu

W Wydziale Komunikacji nadal trwają ograniczenia spowodowane przypadkami koronawirusa w Urzędzie Miejskim w Bytomiu.

Kolejne ograniczenia w funkcjonowaniu Wydziału Komunikacji w Urzędzie Miejskim w Bytomiu. Tym razem dotyczy to rejestracji nowych i tych sprowdzanych z zagranicy samochodów. To wszystko spowodowane jest przypadkami zakażeń koronawirusem i kwarantanną części personelu z tego wydziału.

Jak wyglądają ograniczenia w Urzędzie Miejskim w Bytomiu?

Rejestracja tylko nowych samochodów i tych sprowadzanych z zagranicy, którym z końcem marca upływa obowiązek rejestracji. To są ograniczenia jakie wprowadził bytomski magistrat w Wydziale Komunikacji. O sytuacji w w bytomskim magistracie pisaliśmy już wcześniej.

– Sprawy związane z prawami jazdy prowadzone są obecnie bez zmian. W przypadku spraw związanych z prawami jazdy nie ma konieczności umawiania wizyt – przekazał Urząd Miejski w Bytomiu.

Klienci Wydziału Komunikacji, którzy zakupili pojazd mechaniczny w kraju już zarejestrowany i muszą dokonać zgłoszenia do 30 dni, do tego wydziału. Aby zachować ten termin mogą zgłosić zakup pojazdu, pobierając formularz w punkcie informacyjnym bytomskiego magistratu.

Po wypełnieniu formularza wraz z kserokopią dowodu zakupy powinni w opisanej kopercie złożyć odpowiednie dokumenty. Gdzie? W skrzynce podawczej zlokalizowanej po wejściu do budynku bytomskiego magistratu przy ulicy Parkowej 2.

– To zgłoszenie pozwoli na zachowanie 30-dniowego, obowiązkowego terminu oraz możliwość zarejestrowania pojazdu w późniejszym czasie – przekonują pracownicy bytomskiego magistratu.

O zmianach będziemy informować na bieżąco.

Źródło informacji: Wiadomości WP

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.