marta król
Kultura

Marta Król i jej nowy teledysk, a w nim Bytom!

W najnowszym teledysku Marty Król znajdziemy niecodzienne ujęcia Bytomia. Teledysk z naszym miastem można już obejrzeć na popularnym serwisie wideo Youtube.

Niecodzienne ujęcia Bytomia znajdziemy w najnowszym teledysku Marty Król „Bądźmy” z albumu „All about me”. Teledysk ze znajomymi kątami możemy już zobaczyć w serwisie Youtube. Marta Król dosłownie czaruje nas swoim głosem w najnowszym wideo.

Początki kariery wokalistki

Wokalista zaczęła swoją karierę muzyczną w Bytomiu. Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej i laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwali wokalnych. Debiutancki krążek Marty Król „The first look” nominowano do Fryderyka w kategorii Jazzowy Fonograficzny Debiut Roku.

Marta Król i jej nowy teledysk, a w nim Bytom!

„Bądźmy” to jeden z 12 numerów, które znalazły się na czwartym albumie wokalistki. Autorska kompozycja, której tłem stały się między innymi – pole golfowe, plac Kościuszki, Rynek czy też reprezentacyjne gmachy IV LO i Opery Śląskiej – to muzyczna podróż ukazująca upływający czas i zmiany. Zmiany, które z biegiem lat są wpisane w nasze ludzkie życie.

Zobaczcie sami:

Źródło informacji: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Kultura

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.