Sport

Mamy kolejne zwycięstwo koszykarzy z Polonii

Wczoraj BS Polonia Bytoma zwyciężyła wysoko w Tarnowskich Górach. Bytomska drużyna świetnie spisuje się w tym sezonie i jest liderem II ligi grupy C.

KKS Ragor Tarnowskie Góry nie miał żadnych szans w starciu z BS Polonią Bytom. Już po pierwszej kwarcie goście prowadzili 27:33. Mecz ostatecznie zakończył się wygraną bytomskiej drużyny 90:68. Punkty dla poszczególnych kwart: 27:13, 26:17, 22:23, 15:15. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Wojciech Leszczyński, który zdobył aż 24 punkty.

Drużyna pod opieką Mariusz Bacika jest niepokonana w tym sezonie, zwyciężyła wszystkie 6 spotkań i prowadzi w tabeli II ligi w grupie C. W tym miesiącu Niebiesko-czerwoni wszystkie mecze grają na wyjeździe. Czekają na nich kolejne spotkania w Gliwicach – 14.11, Częstochowie – 21.11 i w Krakowie – 28.11, ale będą w tak wysokiej formie, żaden przeciwnik nie jest im straszny.

Źródło, zdjęcie: bytom.pl