AktualnościKultura

Kino Zacisze z „Biletem na prezent”

Nie masz co kupić bliskim na święta? Kino Zacisze w Piekarach Śląskich miłośnikom filmów wyszło naprzeciw i stworzyło specjalny „Bilet na prezent” w atrakcyjnej cenie.

Pomimo czasowego zamknięcia, działa wciąż nad poszerzeniem swojej oferty dla miasta Piekary Śląskie, ale również dla miast ościennych – na przykład dla Bytomia. Kino Zacisze z niecierpliwością czeka na ponowne otwarcie swojego kina, które nastąpi niebawem. Dobrze wiedzą, że nie tylko oni na to czekają, ale też miłośnicy kin także.

Rok 2021 w Kinie Zacisze zapowiada się świetnie, z długą listą interesujących filmów i emocjonujących hitów taki jak: „Minionki 2”, „Tom&Jerry”, „Gierek”, „Nie czas umierać”, „Skarbek”, „Matrix 4” i wiele, wiele innych.

Lokalne kino w Piekarach Śląskich wyszło naprzeciw swoim widzom i zorganizowało „Bilet na prezent” w niezwykłej cenie – 13 zł. Bilety prezentowe można nabyć do 31 grudnia. To doskonały pomysł na obdarowanie swoich najbliższych, szczególnie teraz – w czasie świątecznym. Specjalny bilet upoważnia do wstępu na dowolny seans 2D lub 3D w Kinie Zacisze od momentu ponownego otwarcia kina do 30 czerwca 2021 roku. Bilet można wydrukować lub pokazać w kasie kina na smartfonie, bądź na innym urządzeniu mobilnym.

„Bilet na prezent” to bardzo ciekawa oferta, a przy okazji wspierająca lokalne kino.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie i social media:

Strona internetowa www.kinozacisze.pl
Facebook Kino Zacisze
Instagram Kino Zacisze

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.