Już jest piąty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”
Aktualności

Już jest piąty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”

Wczoraj odbyła się premiera piątego odcinka programu „rozmowa z Człowiekiem”, w którym wziął udział Dawid Zieliński – CEO Columbus Energy.

22 września, czyli w sumie wczoraj 😉 odbyła się premiera piątego odcinka programu Mariusza Orłów „rozmowa z Człowiekiem”. Gościem wczorajszego odcinka był Dawid Zieliński – CEO Columbus Energy. O czym rozmawiali panowie?

Program „rozmowa z Człowiekiem”

Program skupia się na rozmowach z znanymi i tym znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu i kościoła – szukając prawdy o współczesności. Prowadzony jest przez redaktora Mariusza Orłów – dziennikarza z ponad 30-letnim doświadczeniem w pracy radiowej. Produkcją programu zajmuje się Fundacja Inkubator Filmowy z Katowic w współpracy z profesjonalną i doświadczoną ekipą filmową Hole Films. W programie redaktor Orłów rozmawia ze znanymi i mniej znanymi ludźmi sztuki, polityki, biznesu, kościoła szukając w nich prawdy o współczesności oraz docierając do głębi istoty człowieczeństwa.

„Wśród rozmówców znajdą się: znani aktorzy, muzycy, najmłodszy polski miliarder, najpiękniejsza polska tenisistka, najmłodszy polski biskup, czy też Twój sąsiad – niezwykły mechanik samochodowy. Zasada jest jedna: nie rozmawiamy o bieżących wydarzeniach, ale o uczuciach i człowieczeństwie. Rozmawiam z niezwykłymi ludźmi o zwykłym życiu” – mówi o programie prowadzący redaktor Mariusz Orłów.

Mariusz Orłów był prezenterem między innymi w radiu Top w Katowicach, Silesia Flash oraz radiu eM. W swoim dorobku dorobku ma autorskie audycje „Tylko gra Orłów”, „Dźwięki życia”, „Dozwolone do lat 18.” czy „Anielski łącznik”.

Już jest piąty odcinek programu „rozmowa z Człowiekiem”

Gościem wczorajszego odcinka był Dawid Zieliński – prezes Columbus Energy S.A. – spółki, która została podwójnym zwycięzcą Diamentów Forbes 2022. Zieliński jest także wielokrotnym prelegentem na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, przedsiębiorcom, biznesmenem. Prywatnie jest mężem i ojcem. Czas na poznanie „ludzkiej” twarzy pieniądza i biznesu.

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.