Aktualności

Jedziesz autem i widzisz, że Bytom uśmiecha się do Ciebie

Już były t-shirty, długopisy i ekologiczne torby z piktogramem z uśmiechnięta literką B. No to czas najwyższy by z tym wzorem ruszyć w drogę, z całkiem nowym gadżetem promocyjnym naszego miasta.

Jaki jest nowy gadżet promujący Bytom?

Są to ramki na tablice rejestracyjne z hasłem: „Bytom uśmiecha się do Ciebie” lub „Z drogi śledzie, Bytom jedzie”. Każda kierowca, który przyjdzie odebrać nowe tablice rejestracyjne, otrzyma je za darmo w Wydziale Komunikacji bytomskiego magistratu.

– Mieszkańcy zwracali uwagę na to, że Bytom potrzebuje takiego gadżetu, z którym można ruszyć w świat. O tym jakie hasła znalazły się ostatecznie na ramkach zadecydowali sami bytomianie, którzy wzięli udział w internetowym głosowaniu. Na mobilną reklamę naszego miasta trafiło opatrzone charakterystycznym symbolem hasło Bytom uśmiecha się do Ciebie. Druga propozycja to humorystyczne Uwaga śledzie, jedzie. Mamy nadzieję, że spodobają się kierowcom i chętnie będą korzystać z tej formy wyrażania swojego przywiązania do Bytomia – mówiła Małgorzata Węgiel-Wnuk, naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Medialnej.

Bytom zamówił 14 tysięcy ramek na tablice rejestracyjne. Będzie można jest otrzymać za darmo odbierając nowe tablice rejestracyjne w Wydziale Komunikacji.

Zakupić je również będzie można w Biurze Promocji naszego miasta przy Rynku 7. Koszt takiej ramki to niewiele ponad 2 złote. Sprzedaż będzie prowadzona od 14 grudnia do 22 grudnia w godzinach 8:00 – 15:00.

Źródło informacji: faktybytom.pl
Zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.