AktualnościWiadomości

Jeden pod wpływem, drugi poszukiwany. Obaj wpadli podczas kontroli

Styl jazdy tego kierowcy zwrócił uwagę policjantów. Postanowili zatrzymać auto do kontroli, a w nim dwóch mężczyzn. Obu grozi kara więzienia. 

Policjanci z Wydziału Prewencji bytomskiej komendy zauważyli w czwartek samochód, którego kierowca jechał bardzo nerwowo. Został zatrzymany do kontroli na ulicy Kolejowej. Co okazało się w czasie jej trwania?

Kontrola drogowa na Kolejowej

Kiedy policjanci prowadzili kontrolę, zwrócili uwagę na to, że kierowca i pasażer są silnie pobudzeni. To mogło wskazywać, że nie są trzeźwi. Zostali przebadani pod kątem obecności narkotyków w organizmie. Test potwierdził, że 27-latek kierował pojazdem pod ich wpływem. Dodatkowo ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. To jednak wciąż nie wszystko. Zarówno on, jak i pasażer mieli przy sobie po kilka gramów amfetaminy. 30-letni pasażer, jak się okazało, jest poszukiwany na podstawie Nakazu Doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Bytomiu. Mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. O ich dalszym losie zadecyduje sąd, a grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.