pogoda
Aktualności

Jaka będzie pogoda na Śląsku przez następne dni?

Wiele osób wypatruje z utęsknieniem cieplejszych dni i wyraźnego powiewu wiosny. Jaka będzie pogoda na Śląsku przez następne dni?

Każdy z nas oczekuje, że jak już jest marzec to wraz z nim idą cieplejsze dni. Jednak jak to mówi przysłowie: „W marcu jak w garncu”. Czy będzie ocieplenie, czy będzie ochłodzenie? Jaka będzie pogoda na Śląsku?

Pogoda na Śląsku

Wtorek 16.03.2021

Zachmurzenie przeważnie duże z przejaśnieniami promyków słońca. Miejscami możliwe będą przelotne opady deszczu lub nawet śniegu/krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna to około 4-6°C. Wiatr słaby i umiarkowany z północnego zachodu, a ciśnienie wzrośnie z 1008 do 1014 hPa.

Środa 17.03.2021

Zachmurzenie całkowite i z dużymi przejaśnieniami. Lokalnie możliwe przelotne opady deszczu lub śniegu/krupy śnieżnej. I będzie jeszcze chłodniej. Temperatura maksymalna około 3-5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny z północy, a ciśnienie wzrośnie z 1014 do 1018 hPa.

W drugiej połowie tygodnia. Jaka nas pogoda czeka?

Nie ma praktycznie żadnych szans na większe ocieplenie. W ciągu dnia wciąż tylko kilka stopni na plusie, a zaś nocami i o poranku przymrozki. Zachmurzenie zmienne. Nie zabraknie przejaśnień i rozpogodzeń. Lokalnie możliwe będą przelotne opady, głównie… śniegu.

Źródło informacji: pogodadlaslaska.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.