AktualnościKultura

Familijny Becek zaprasza na seanse w języku ukraińskim

Becek zaprasza do swoich sal kinowych na familijne seanse, które odbędą się w języku ukraińskim. Jak przedstawia się repertuar?

Już w ten weekend familijny Becek zaprasza do swoich sal kinowych na familijne seanse, które będą odbywać się w języku ukraińskim. Przygotowano specjalny repertuar dla obywateli Ukrainy, by Ci mogli na chwilę odpocząć i odetchnąć od sytuacji, która dzieje się na terytorium ich kraju.

Familijny Becek zaprasza na seanse w języku ukraińskim

Familijny Becek zaprasza na seanse w języku ukraińskim

Amazonia (2013) – Sala Gloria

Film ten jest o przygodach Sai, wychowanej w mieście małpce kapucynce, która trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzystosowana do życia wśród dzikiej przyrody i zdana wyłącznie na siebie musi nauczyć się życia wśród innych zwierząt, zdobywać pożywienie i unikać czyhających niebezpieczeństw. Sai odkryje bogaty świat, którego wcześniej nie znała, z czasem znajdzie też przyjaciół wśród innych małpek. „Amazonia” to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej na Ziemi dżungli, pełnej naturalnych cudów i harmonii. Film bez dialogów.

Tom&Jerry (2021) – Sala Gloria

Jerry obiera sobie za mieszkanie najlepszy hotel w Nowym Jorku w przeddzień mającego się tam odbyć „ślubu stulecia”. Tym samym zmusza zdesperowaną organizatorkę wesela do zatrudnienia Toma w celu pozbycia się gryzonia. Istna bitwa między kotem a myszą, do której dochodzi, może jednak zrujnować jej karierę, ceremonię, a być może nawet sam hotel. Wkrótce jednak pojawia się jeszcze większy problem: otóż przeciw całej trójce spiskuje diabolicznie ambitny pracownik. Nowa wielkoekranowa przygoda Toma i Jerry’ego to robiąca wrażenie mieszanka klasycznej animacji i gry aktorskiej. Film wyznacza nowy etap w życiu tych słynnych bohaterów, zmuszając ich do niewyobrażalnego – podjęcia współpracy. Film z ukraińskim dubbingiem.

Zapisy odbywają się pod adresem e-mail: [email protected] oraz pod numerami telefonów: 32 389 31 09 w. 101 i 500 277 802.

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.