#bytomnawynos
Aktualności

#BytomNaWynos – akcja Aktywnego Bytomia

Wsparcie dla przedsiębiorców w branży gastronomicznej, czyli #BytomNaWynos

#BytomNaWynos to akcja zorganizowana przez Stowarzyszenie Aktywny Bytom, której celem będzie wsparcie branży gastronomicznej w czasie epidemii koronawirusa. Wydarzenie odbędzie się 22 grudnia 2020 roku.

Aktywny Bytom

To instytucja działająca na rzecz naszego miasta i społeczności lokalnej. Przybliża sylwetki osób ważnych dla historii Bytomia oraz skupia wokół siebie tych, którzy chcą udzielać się w życiu swojej małej ojczyzny. Chcesz wiedzieć jak powstało to stowarzyszenie? Kliknij tutaj, a dowiesz się więcej.

#BytomNaWynos

Akcja ma na celu zachęcić bytomian, by 22 grudnia zamiast gotować w domu – zamawiali jedzenie na wynos lub dowóz z lokalnych punktów gastronomicznych, aby okazać wsparcie właścicielom tych firm oraz ich pracownikom, ponieważ są to nasi sąsiedzi i znajomi oraz przyjaciele.

Ta akcja to szansa by każdy z nas mógł dołożyć cegiełkę wsparcia dla branży gastronomicznej, która potrzebuje jej bardziej, niż kiedykolwiek.

Informacja dla właścicieli lokalów gastronomicznych

Jesteś właścicielem lokalu gastronomicznego, znajdującego się w Bytomiu i chcesz zgłosić się do udziału? Nie martw się, to nic nie kosztuje i jest bardzo proste. Aby zgłosić swój lokal należy wypełnić jedynie poniższy formularz – pamiętajcie, aby wstawić logo swojej firmy.

FORMULARZ: https://tiny.pl/761pn

Organizatorami całego wydarzenia jest Stowarzyszenie Aktywny Bytom.

LINK DO WYDARZENIA: #BytomNaWynos

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
4
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.