lodowiska przy pułaskiego
AktualnościSport

Bytom ogłosił konkurs na nazwę lodowiska przy Pułaskiego

Po bytomskiej „Stodole” nie ma już żadnego śladu. W jej miejscu powstaje nowa hala lodowiska w Bytomiu. Bytom ogłosił konkurs na nazwę lodowiska przy Pułaskiego.

Jaką nazwę mogłoby nosić lodowisko przy ulicy Pułaskiego? Wczoraj zaczął się konkurs na halę lodowiska przy Pułaskiego w Bytomiu, z atrakcyjną nagrodą. Wygrany otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w nowym obiekcie, włącznie z ślizgawkami.

Nowa hala lodowiska przy Pułaskiego jeszcze w tym roku

W 2021 roku hala będzie oddana do użytku. To jedna z najważniejszych w ostatnich latach inwestycji sportowych realizowanych w naszym mieście. Na niej skorzystają wszyscy mieszkańcy miasta. Innowacyjny obiekt będzie kosztował około 40 mln zł, z czego aż 15 mln to dotacja z Ministerstwa Sportu i Turystyki, jakie pozyskał Bytom. Nowa hala lodowiska pomieści ponad 140 widzów.

Jaka nazwa dla hali lodowiska przy Pułaskiego?

Teraz miasto chce zapytać swoich mieszkańców, jaką nazwę ma nosić nowy obiekt sportowy. Konkurs polega na zaproponowaniu nazwy marketingowej dla  nowej hali lodowiska przy ulicy Pułaskiego. Dodatkowo jeszcze zamieszczeniu swojej propozycji na oficjalnym profilu Urzędu Miejskiego w Bytomiu na facebooku, w komentarzu pod postem. Post został opublikowany 15 stycznia. Konkurs potrwa do prawie do końca stycznia, a dokładnie do 29 stycznia.

Która nazwa okaże się najlepsza? O tym zdecyduje najlepsze jury.

– Bytomianie mocno kibicują budowie nowej hali lodowiska. Są też bardzo kreatywni. Po tym jak zaprosiliśmy mieszkańców, aby zdecydowali o układzie krzesełek w hali lodowiska, teraz zapraszamy do zaproponowania nazwy lodowiska, która będzie wyrażała nowoczesny charakter hali – mówił Adam Fras, zastępca prezydenta Bytomia.

Zwycięzca najlepszej propozycji nazwy dla lodowiska przy Pułaskiego otrzyma roczny karnet wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w tym miejscu.

Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie na stronie bytomskiego magistratu.

Źródło informacji: wiadomości.wp.pl

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.