Bytom: Nowe miejskie gadżety już są dostępne
Aktualności

Bytom: Nowe miejskie gadżety już są dostępne

Nowe miejskie gadżety Bytom uśmiecha się do Ciebie już są dostępne w Biurze Promocji Bytomia. Do tej pory mogliśmy między innymi kupić ramki do tablic rejestracyjnych.

Nowe miejskie gadżety utrzymano w czarno-białych kolorach z oczywistym napisem Bytom uśmiech się do Ciebie. Do tej pory mogliśmy ujrzeć z logo i napisem ramki do tablic rejestracyjnych w samochodzie. Czas na nowości.

Bytom: Nowe miejskie gadżety już są dostępne

Nowe miejskie gadżety możemy już zakupić w Biurze Promocji Bytomia przy Rynku 7 w dni robocze od godziny 8:00 do godziny 16:00. Są to kubki, torby, długopisy i smycze.

– Ponieważ bytomianie pokochali uśmiechnięty piktogram nawiązujący do pierwszej litery naszego miasta, umieściliśmy tę grafikę na całej serii. Tak jak w poprzedniej, postawiliśmy na naturalne materiały i mamy nadzieję, że spodobają się bytomianom – mówiła Małgorzata Węgiel-Wnuk, naczelniczka Wydział Komunikacji Medialnej i Promocji.

Długopisy, które są dostępne w sprzedaży wykonano z papieru i biodegradowalnych włókien produkowanych z kukurydzy (polilaktyd). Koszt długopisu to jedyne 1,02 złotych. Jeżeli do swojej kolekcji miejskich gadżetów pragniecie dorzucić kubek z logo i napisem to możecie go zdobyć za 13,76 złotych. Zaś jeśli chcecie pokazać innym, że jesteś z Bytomia to kupcie torbę za jedyne 6,19. Miła ozdoba do kluczy? Idealnie sprawdzi się smycz z miejskich gadżetów za 1,35 złotych.

Świeżutkie nowości będą wykorzystywane również na imprezach miejskich, konkursach lub wydarzeń promujących Miasto Bytom.

Źródło informacji, zdjęcia: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.