spotkajmy się online
AktualnościPolityka

Za nami kolejne „Spotkajmy się online”

Wczoraj odbyło się następne spotkanie z serii „Spotkajmy się online” z prezydentem Mariuszem Wołoszem. Tym razem tematem przewodnim były Miechowice.

O godzinie 18:00 ruszyła transmisja na żywo z cyklu „Spotkajmy się online” z prezydentem Mariuszem Wołoszem. Na spotkaniu online poruszany był temat dzielnicy Bytomia – Miechowic. Internauci zadawali pytania, a włodarz miasta odpowiadał, czyli popularna forma Q&A.

– Nic nie zastąpi nam bezpośrednich spotkań, kiedy możemy rozmawiać ze sobą bez barier. Pandemiczna rzeczywistość sprawiła, że uczymy korzystać z nowych form komunikacji i wychodzi nam to coraz lepiej. Świadczy o tym rosnąca liczba obserwujących nasze Q&A. Dziękuję wszystkim internautom, którzy zadawali pytania i śledzili czat poświęcony Miechowicom  – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

„Spotkajmy się online”. Jakie pytania mieszkańcy Miechowic zadawali?

Podczas spotkania w sieci prezydent Bytomia odpowiedział na prawie 40 pytań. Dotyczyły głównie remontów dróg i chodników, ale także zwiększenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym we wskazanych lokalizacjach czy zagospodarowania terenów zielonych.

Mieszkańcy Miechowic pytali również o planowane remonty w Parku Ludowym czy też modernizację niektórych placów zabaw, czy boiska sportowego. Nie zabrakło pytań, które dotyczyły eksploatacji górniczej pod Miechowicami.

Pytania, które zadali internauci włodarzowi miasta są dostępne na facebooku prezydenta Mariusza Wołosza.

Harmonogram kolejny spotkań w sieci

  • 10 maja, godzina 18:00 – Stroszek i osiedle Ziętka: pytania można zadawać do 9 maja
  • 24 maja, godzina 18:00 – Bobrek: pytania można zadawać do 23 maja

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.