Wiceprezydent Bytomia wraca do zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie
Aktualności

Wiceprezydent Bytomia wraca do zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie

Wiceprezydent Bytomia ponownie został członkiem zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Spotkanie zarządu PZHL odbyło się w Teatrze Rozbark.

Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy PZHL miał miejsce wczoraj – 28 września w Teatrze Rozbark w Bytomiu. Członkowie na prezesa zarządu ponownie wybrali Mirosława Minkinę. Ponownie w zarządzie znalazł swoje miejsce wiceprezydent Bytomia – Adam Fras.

Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Hokeja na Lodzie

To właśnie w Teatrze Rozbark w Bytomiu 28 września odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Przewodniczącym spotkania był włodarz miasta prezydent Mariusz Wołosz. Nasz prezydent kiedyś był wiceprezesem PZHL oraz prezesem Klubu Hokejowego Polonia Bytom.

Tak jak wspomnieliśmy prezesem ponownie został Mirosław Minkina. Mirosław Minkina związek zarządza od listopada 2018 roku. Członkiem zarządu ponownie został Adam Fras – zastępca prezydenta miasta Bytomia. Przypomnijmy, że Adam Fras przez lata był hokeistą Polonii Bytom oraz trenerem i prezesem TMH Polonia. Od dwóch lat pełnił funkcję wiceprezesa Polskiego Związku Hokeja na Lodzie.

Gratulujemy wszystkim wybranym!

Źródło informacji, zdjęcie: UM Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.