Aktualności

Tragiczny pożar w dzielnicy Bytomia. Zginęła jedna osoba!

Tragiczny pożar w dzielnicy Bytomia – Miechowicach przy ulicy Przelotowej. Zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło w dzisiejszy poranek około godziny ósmej rano przy ulicy Przelotowej w Miechowicach. Jedna osoba zginęła w wyniku tragicznego pożaru. Obecnie trwa dogaszanie.

Około godziny ósmej rano, strażacy w Bytomiu otrzymali zgłoszenie dotyczące palącego się budynku przy ulicy Przelotowej w dzielnicy naszego miasta – Miechowicach.

– Na miejscu okazało się, że pali się na pierwszym piętrze. W skutego tego zdarzenia ogień zajął także dach. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu trzech prądów wody oraz przeszukaniu budynku. W wyniku pożaru obrażenia poniosła jedna osoba, której nie udało się niestety uratować. To lokator mieszkania na pierwszym piętrze – mówi w rozmowie z „Dziennikiem Zachodnim” Wojciech Krawczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu.

Nie było konieczne ewakuowanie całego budynku. Działania bytomskiej straży pożarnej na miejscu pożaru – wciąż trwają. Trwa dogaszanie palącego się dachu. Jak mówił Wojciech Krawczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Bytomiu – mogą one jeszcze potrwać kilka najbliższych godzin.

Źródło informacji: bytom.naszemiasto.pl
Zdjęcia: PSP Bytom, Krzysztof Bonk

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.