Fot. KMP Bytom
AktualnościWiadomości

Tragiczny finał sprzeczki. Nie żyje mężczyzna

Tragiczny finał miała impreza zakrapiana alkoholem. Atak nożem okazał się śmiertelny. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo mieszkańca Bytomia. Sprawca zadał śmiertelny cios nożem podczas spotkania zakrapianego alkoholem. Trafił do aresztu.

Sprzeczka zakończona morderstwem

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. W nocy oficer dyżurny bytomskiej Policji otrzymał informację, że w jednym z mieszkań przy ulicy Stalmacha znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Na miejsce pilnie zostali skierowani policjanci. Po wejściu do środka znaleźli ciało 41-letniego mężczyzny. W mieszkaniu był także jego znajomy. Jak wstępnie ustalili mundurowi przed ich przyjazdem trwała zakrapiana alkoholem impreza, podczas której pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. 47-latek zadał koledze cios nożem, który okazał się dla niego śmiertelny. Na miejsce zostali skierowani śledczy oraz technik. Policjanci zabezpieczyli ślady przestępstwa. Wszystkie czynności były wykonywane pod nadzorem prokuratora.

Fot. KMP Bytom

Sprawca usłyszał zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Źródło: KMP Bytom

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
0
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.