Świnka Peppa w Beceku
AktualnościKultura

Świnka Peppa w Beceku

W Bytomskim Centrum Kultury odbędzie się spektakl dla najmłodszych z bajki Świnka Peppa, która odbędzie się 12 marca 2022 roku.

Świnka Peppa i jej przyjaciele zapraszają najmłodsze dzieci na spektakl, który odbędzie się w Bytomskim Centrum Kultury już 12 marca w trzech godzinach: 10:00, 13:00, 16:00. Kreskówka ta jest mega lubiana wśród najmłodszych, a przedstawienie będzie nosiło nazwę „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka”, czyli inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

Popularna bajka na łamach teatru w Beceku

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

W kolejnych tygodniach Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Pruszków, Bielsko-Białą, Marki i Gdańsk.

Czas trwania spektaklu to 60 minut + przerwa. Bilety znajdziecie dostępne są na eBilet.pl i na stronie www.swinkapeppanazywo.pl.

Źródło informacji, zdjęcie: Materiały prasowe

Komentarze

Czy podobał się artykuł?

Tak
1
Nie
0

Więcej w:Aktualności

Może ci się również spodobać:

Komentarze są wyłączone.